Největší investiční akcí roku 2022 má být v Sedlčanech přístavba provozní budovy SDH

SEDLČANY – Rozpočet města na rok 2022 počítá se schválenými investičními akcemi v celkové výši lehce přes čtyři miliony korun, což je téměř stejně jako vloni, ale oproti roku 2020 výrazný pokles. Největší částku, 1,914 mil. korun,  mají stát stavební práce na přístavbě provozní budovy dobrovolných hasičů SDH II Sedlčany v Kňovické ulici. Přístavba má sloužit jako další garáž a skladové prostory.

Na necelých 400 tisíc korun má vyjít výměna osvětlení v Městské knihovně. V objektu kde knihovna sídlí ( ulice Kpt. Jaroše 482) má také dojít k úpravě systému ústředního vytápění v administrativní budově. Předpokládané investiční náklady v tomto případě činí necelých 300 tisíc korun. V rozpočtu je také v letošním roce pamatováno na rekonstrukci technologie kotelny 2. ZŠ – Propojení.

Rekonstrukce kotelny má vyjít na necelého půl milionu korun. Pokračovat v letošním roce mají také stavební práce na odstranění vzlínající vlhkosti zdiva a spojených problémů u objektu budovy ředitelství nemocnice Sedlčany  Na ty letošní rozpočet města počítá s částkou 318 tisíc korun. Necelý jeden milion korun je pak v rozpočtu města vyčleněn na správu budov a zařízení města.

Zdroj: Město Sedlčany
Ilustrační foto: pixabay.com