Na zimním stadionu tuto sobotu startuje XV. ročník Hobby turnaje za účasti 25 týmů

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 29 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Úvodním vhozením buly odstartuje v sobotu 7. září na zimním stadionu již 15. ročník sportovně-rekreačního turnaje v ledním hokeji. Jako první vjedou ve 14 hodin na ledovou plochu mužstva River Boys Zvírotice a HC Miličín. V 16 hodin poměří své letošní kvality Stará garda Štětkovice a Huroni Vršovice. O dvě hodiny později je pak na programu utkání HC Kňovice vs. Rybníkáři.

Sobotní program zakončí ve 20 hodin zápas HC Olbramovice – Kabaret Sázava. V neděli 8. září jsou pak na programu další tři utkání. Do pohárového Hobby turnaje ročníku 2019/2020 se přihlásilo celkem 25 mužstev. Novým týmem ve skupině B turnaje je mužstvo Kabaret Sázava. Hrací systém turnaje je v základní části podobný tomu loňskému. Ve skupině A startuje 13 týmů a ve skupině B 12 týmů.

Ve skupinách se utká dvakrát každý s každým. V další části Hobby turnaje budou mužstva podle umístění ve skupinách rozdělena do třech výkonnostních lig. Mužstva umístěná v jednotlivých ligách na prvním až čtvrtém místě postupují dál do vyřazovacích bojů. V závěru pak na nejlepší týmy z každé ligy čekají finálové zápasy. Hracími dny turnaje jsou převážně pondělí, středa, pátek, sobota a neděle.