Na zimním stadionu tuto sobotu startuje 16. ročník Hobby turnaje za účasti 25 týmů

SEDLČANY – Úvodním vhozením buly odstartuje v sobotu 5. září na zimním stadionu již 16. ročník Hokejového hobby turnaje O pohár starosty města. Jako první vjedou ve 14 hodin na ledovou plochu mužstva TJ Slavoj Obecnice a Ševci Nový Knín V 16 hodin poměří své kvality HC Kačeři Příčovy a HC Huroni Vršovice. O dvě hodiny později se utkají HC Genemusic vs.DSK Daleké Dušníky.

Sobotní program zakončí ve 20 hodin zápas HC River Boys Zvírotice – HC Domino. V neděli 8. září jsou pak na programu další tři utkání. Do pohárového Hobby turnaje ročníku 2020/2021 se přihlásilo celkem 25 mužstev. Ve skupině A startuje 13 týmů a ve skupině B 12 týmů. Hrací systém turnaje je odlišný od toho v minulém ročníku.

Ve skupinách se utká jednokolově každý s každým. V další části Hobby turnaje budou mužstva podle umístění ve skupinách rozdělena do třech výkonnostních lig. V nich všechna mužstva se dvoukolově utkají systémem každý s každým. Následují čtvrtfinále, semifinále a finále, která se hrají na jedno utkání. Hracími dny turnaje jsou převážně pondělí, středa, pátek, sobota a neděle.