Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Na programu hokejového Hobby turnaje jsou poslední tři finálová utkání

SEDLČANY – Čtrnáctý ročník Hobby turnaje definitivně uzavřou závěrečné finálové zápasy jednotlivých výkonnostních lig. Finálové zápasy 2. a 3. ligy se hrají v pátek 12. dubna od 18:00 (2. liga) a od 20:00 (3. liga). V podvečerním finále 2. ligy nastoupí proti sobě celky HC Kňovice a Domino, večer se ve finále 3. ligy střetnou mužstva HC Hrádek a Ševci Nový Knín. Tečku za končícím 14. ročníkem udělá finálové utkání 1. ligy mezi týmy Genemusic a River Boys Zvírotice, to se hraje v sobotu 13. dubna od 16 hodin.

Co se týká dosavadní úspěšnosti amatérských mužstev v hokejovém turnaji O pohár starosty města Sedlčan tak nejúspěšnější ze všech týmů je Stará garda Štětkovice, která doposud získala v historii tohoto turnaje čtyři prvenství (2006, 2008, 2009 a 2012). Benešovský Genemusic vyhrál pohár starosty města Sedlčan zatím třikrát, v roce 2014, 2017 a 2018. Tři celková vítězství má na svém kontě také River Boys Zvírotice, po jednom HC Radětice, Tatran Stars a HC Rožmitál pod Třemšínem.