Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Hokejový Hobby turnaj končí. Od úterý do čtvrtka se hrají semifinálové zápasy

SEDLČANY – Několik málo dnů zbývá do konce čtrnáctého ročníku Hobby turnaje na jehož konci vítězové jednotlivých lig pozvednou nad hlavu poháry a jedno z mužstev první ligy pak ještě přebere z rukou starosty města putovní pohár celkového vítěze. Ještě před tím však musí první čtyři celky z každé výkonostní ligy absolvovat semifinálové a vítězové pak i finálová utkání. Jak semifinálové zápasy, tak i zápasy finálové se hraje jednokolově, semifinálové zápasy jsou na programu na sedlčanském zimním stadionu od úterý 9. do čtvrtka 11. dubna.

Již v úterý 9. dubna večer budou po odehrání semifinálových zápasů HC Hrádek vs. Medvědi Sedlčan a Rumola vs. Ševci Nový Knín známi finálisté 3. ligy. O den později se hrají semifinálová utkání 2. ligy, v nichž poměří své síly HC Kňovice, DSK Daleké Dušníky, Domino, Huroni Vršovice. Kdo s kým definitivně určí až pondělní podvečerní zápas. Čtvrtek 11. dubna pak definitivně v semifinálových zápasech mužstev River Boys Zvírotice vs. HC Kačeři Příčovy a Genemusic vs. Stará garda Štětkovice rozhodne také o finalistech 1. ligy.