Na diváky čeká v divadle HogoFogo léto plné humoru, hudby a hereckých hvězd

SVATÝ JAN – Otevření letní divadelní sezony v divadle HogoFogo v Drážkově se rychle přibližuje. Už v pátek 23. července čeká na diváky představením sedlčanské divadelní skupiny Zážeh, která přijede pobavit svým autorským představením ‘Založené ruce znamenají ne’. Následují sobotu 24. července je na programu koncert houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a jeho hostů.

Dalším představením v divadle HogoFogo je v sobotu 31. července brilantní anglická komedie Polib tetičku s Janem Čenským a Miroslavou Pleštilovou v hlavních rolích. O první srpnové neděli se děti mohou těšit na hudební pohádku ‘Krysáci a ztracený Ludvík’. V neděli 8. srpna kdy je na programu příběh manželů Alice a Jindřicha v podání Alice Krausové a Karla Rodena ‘Vzhůru do divočiny’.

Ale ani tím ještě v žádném případě léto v divadle HogoFogo nekončí. V neděli 21. srpna se diváci mohou těšit na představení Divadla Kalich ‘Kočka v orgánu’. Už jenom herecké obsazení – Bára Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen – napovídá, že si diváci užijí spousty humoru, ale i vážného citu. Dalším srpnových představením je ‘Smím prosit’ s Janem Revaiem v hlavní roli.

Ilustrační foto: Divadlo HogoFogo