Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Motoristka začala předjíždět traktor v době, kdy odbočoval na polní cestu

SEDLČANSKO – Ve čtvrtek 19. března došlo krátce po poledni v katastru obce Osečany k dopravní nehodě. Čtyřiadvacetiletá motoristka začala předjíždět traktor v době, kdy jeho řidič odbočoval vlevo na polní cestu. “Ke zranění osob naštěstí při střetu dopravních prostředků nedošlo. Vzniklá škoda byla stanovena na 20 tisíc korun,” uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová a přidala další aktuality:

Zatím nezjištěný zloděj odcizil v době od 15. do 17. března v jedné malé obci na Sedlčansku motorku. Násilím vnikl do garáže, ze které nic nakonec nevzal, ale ve stodole objevil motocykl značky JAWA ČZ 350/354 červené barvy, jehož hodnota činí 300 tisíc korun.

Jiný nenechavec zavítal ve středu 18. března po třetí hodině ranní na myčku v Církvičské ulici v Sedlčanech. Vypáčil zde dveře u chladícího automatu na nápoje a chemii a následně odsud odcizil věci v hodnotě jednoho tisíce korun. Navíc ještě poškodil stojan na ovládání ručního mytí a způsobil tím škodu ve výši 80 tisíc korun.