Monínecké hudební čtvrtky přivítají v srpnu Vojtu Nedvěda, Josefa Vágnera a další

SEDLEC-PRČICE – Během srpna budou čtvrteční večery v Areálu Monínec patřit koncertům známých interpretů, ale také promítání videí o vesmíru a hvězdách či pozorování noční oblohy. Na úvodní minidisco a soutěže pro dospělé o ceny navazují od zhruba 20.30 hodin koncerty známých interpretů. Večerem provází Vláďa Slezák, známý z jihočeského rádia Faktor či Rádia Blaník.

V prvním srpnovém týdnu vystoupí Vojta Nedvěd, syn jedné z nejvýznamnějších legend českého folku a trampské písně Františka Nedvěda. O týden později se mohou návštěvníci těšit na syna další známé osobnosti domácí hudební scény – Josefa Vágner, potomka kapelníka Karla Vágnera. Ve čtvrtek 20. srpna to bude Štěpán Kojan, který jinak také vystupuje se skupinou Keks.

Na konec měsíce je pak naplánováno vystoupení Jardy Hypochondra. Uvnitř Hotelu Monínec bude na tento program navazovat od 21.30 hodin promítání videí o vesmíru a hvězdách. Bude li příznivé počasí, proběhne od 22.00 hodin sledování monínecké noční oblohy dalekohledem. Vstup na tyto akce, které jsou určeny ubytovaným i dalším návštěvníkům, je zdarma.