Macík připravil pro fanoušky online přenos prologu Posedlí Dakarem

SEDLČANY – Pilot sedlčanského týmu Big Shock! Racing Martin Macík se svou posádkou musel projít na letošním Dakaru řadou extrémních situací, které na ně nejnáročnější maratonský závod světa připravil. O ty se v neděli 14. února od 18:00 podělí s fanoušky v online přenosu Prolog Posedlí Dakarem, kde poprvé a naposled zveřejní nesestříhané záběry z nejkritičtějších úseků trati, zaznamenané kamerami umístěnými přímo v kabině kamionu Iveco.

„Pokaždé, když se fanoušků ptáme, co je nejvíc zajímá, říkají, že chtějí vidět kompletní onboardy. Chtějí si prohlédnout trať z kabiny tak, jak ji během Dakaru vidíme my. Proto jsme se rozhodli zkrátit čekání na červencové živé besedy v kinech CineStar a uspořádat online akci Prolog, kde onboardy zveřejníme a společně s Ferrym a Davidem i okomentujeme. Projeli jsme si už kompletní videa z náročných úseků trati a uznávám, že občas je to slušný thriller,“ říká Martin Macík.

Online přenos fanouškům zprostředkuje také počátek stavby nového závodního kamionu a odhalí, jak se bude jmenovat. Předprodej vstupenek do přenosu byl zahájen v síti Ticketstream. Posádka bude vysílat ze sedlčanské MM garáže, kde už bude zaparkovaný i kamion Karel, který se tento týden vrací z Džiddy. “A dokonce už prozradíme, jak se bude další Karlův brácha jmenovat. Pro náhodně vybrané diváky přenosu máme dárky,“ říká Martin Macík.

Zdroj/foto: Nikola Kužílková,
Big Shock! Racing