Letní kino zajíždí 1. července do Nechvalic a v úterý 5. července do Vysokého Chlumce

SEDLČANSKO – Letní kina mají své nezaměnitelné kouzlo. Díky nejmodernějším digitálním technologiím nejsou potřeba klasické filmy, mohutné analogové projekční přístroje a za hlediště lze využít volnou louku či travnaté hřiště. Pár laviček se najde vždycky a deku na sezení má každý divák doma. A pojízdných kin jezdí po republice také dostatek.

A tak pojízdná letní kina křižují republiku a zajíždějí i do míst, kde stálá kina nikdy nebyla či došlo k jejich zrušení. Takovým místem jsou v pátek 1. července Nechvalice kam opět zavítá Kino na kolečkách a přiveze s sebou českou sportovní komedii ‚Vyšehrad: Fylm‘. Za hlediště poslouží místní hřiště. V případě nepříznivého počasí má být promítání přesunuto do místní hospody.

Další promítání pojízdného Kina na kolečkách se uskuteční v úterý 5. července ve Vysokém Chlumci. Promítání české pohádky Tajemství staré bambitky 2 se opět uskuteční ve sportovním areálu Šťastny, divákům tu budou k dispozici lavičky i prostor pro individuální sezení na dekách. Zajištěno bude i občerstvení ve formě chlumeckých klobás, piva a nealkoholických nápojů.

Ilustrační foto: Facebook