Letní ‘Kino na kolečkách’ zamíří s českými filmy do Vysokého Chlumce ještě pětkrát

VYSOKÝ CHLUMEC – U příležitosti tradiční poutě se ve Vysokém Chlumci uskutečnilo první promítání pod širým nebe. I když bylo letos první, nebylo určitě poslední. Do Sportareálu Šťasný zavítá Kino na kolečkách v následujících měsících ještě pětkrát. Letošním druhým snímkem uvedeným v rámci letního kina bude ve středu 7. července nová česká komedie Ženská pomsta.

Dalším filmem bude ve středu 21. července česká komedie Bábovky, natočená podle bestselleru Radky Třeštíkové. Letošním čtvrtým snímkem uvedeným v rámci letního kina ve Vysokém Chlumci pak bude ve středu 4. srpna opět nová česká komedie Matky. Následně se fanoušci stříbrného plátna pod širým nebem mohou těšit ve středu 18. srpna na snímek Gump – pes, který naučil lidi žít.

Letošní promítání pod širým nebem ve Vysokém Chlumci zakončí po prázdninách v sobotu 11. září film o čtveřici kamarádů středního věku s názvem Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Na všechna promítání je připraveno občerstvení ve formě grilovaných klobás, piva a limonád. Letní kino v areálu Šťastný s posezením na lavičkách otevírá hodinu před promítáním a hraje vždy po setmění.

  Putovní letní kino přijede do Sedlčan až v srpnu, a to na čtyři promítací večery

Zdroj/foto: Městys Vysoký Chlumec