Kam vyrazit o letošním posledním víkendu? Naše nabídka není dlouhá (52. týden)

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 měsíců a 7 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Vánoční svátky jsou, doufejme pro všechny, šťastně za námi a je tu opět víkend. Tentokrát úplně poslední v letošním roce. Hned na úvod je třeba upozornit, že Vánoce pořadatele akcí nejspíš tak unavily, že není pomalu ani kam a na co pozvat. V pátek tak můžeme příznivce ledních radovánek pozvat na zimní stadion, kde se odpoledne opět koná veřejné bruslení. Večer jsou pak na programu dvě utkání turnaje amatérských hokejistů.

Sobotu i neděli mohou příznivci lyžování strávit na Monínci, kde je stále v provozu jen horní část sjezdovky s kotvovým vlekem a do konce roku se to asi už nezmění. Živo tradičně po oba víkendové dny bude na ledě zimního stadionu. V sobotu i v neděli jsou v rozpisu obsazenosti ledu jak odpolední veřejná bruslení, tak i šestice zápasů hokejového hobby turnaje. Na Sedlecko-prčicku se v sobotu večer tančí v Červeném Újezdu na tradičním mysliveckém plese.

A neděle? Kde nic, tu nic! Tedy kromě veřejného bruslení na zimáku. Klid před “silvestrovskou bouří” naruší v pondělí hořká komedie Tři muži na špatné adrese, kterou uvádí divadlo Hogofogo v Drážkově. Když už jsme se dotkly Silvestra, tak ještě můžeme pozvat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny, odpolední Silvestrovské fotbalové derby Vysoký Chlumec vs. Počepice na vysokochlumeckém hřišti a večerní na diskotéku do Petrovic.