Jak předcházet partnerským krizím? Poradí divadelní komedie sedlčanských ochotníků

SEDLČANY – Spolek divadelních ochotníků Sedlčany nastudoval a v příštích dnech také uvede v sedlčanském kulturním domě komedii ‚Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách‘. Kontaktní hudební komedie, vám poradí, jak předcházet partnerským krizím. Na námět knih Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš. Jak známo, muži a ženy jsou odlišné bytosti.

Mnohé vztahy mezi nimi končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat jako muži a ženy očekávají, že se jejich muži budou chovat stejně jako ony. Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři v nich shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie.

Premiéru má představení sedlčanských ochotníků 28. března, Další představení jsou na programu 29. a 31. března a dále 1. dubna. V režii Richarda Otradovce hrají, zpívají a chvílemi i tančí Jaroslav Repetný, Sláva Bloch, Jiří Dundr, Miloslava Kelichová, Petra Daňková, Miroslav Bouček, Jana Smrtová, Tereza Boučková, Renata Volková, Jiří Bosák, Pavel Heran a Renata Holoubková.

Zdroj: Spolek divadelních ochotníků Sedlčany
Ilustrační foto: plakát – výřez