Hudební čtvrtky na Monínci přivítají Voxela, Jakuba Smolíka či Petra Koláře

SEDLEC-PRČICE – Během července a srpna budou večery v Areálu Monínec patřit programu, který bude určený jak ubytovaným, tak širší veřejnosti. V červenci zde vystoupí například Voxel, Stanislav Hložek, Jakub Smolík či Petr Kolář. Chybět nebude ani promítání videí o vesmíru a hvězdách či pozorování noční oblohy. Pravidelné čtvrteční programy budou začínat vždy v půl osmé večer.

Na návštěvníky bude čekat nejdříve minidisco a od 20 hodin soutěže pro dospělé o ceny, které jsou spojeny s provozem areálu. Koncerty odstartují ve 20.30 hodin. V prvním červencovém týdnu vystoupí Michal Šindelář a o týden později folk-popový zpěvák a písničkář Voxel. 16. července to pak bude společné vystoupení Jakuba Smolíka s Petrem Kolářem. 23. července se mohou návštěvníci těšit na Stanislava Hložka a 30. července na Štěpána Kojana ze skupiny Keks.

Uvnitř Hotelu Monínec bude následovat od 21.30 hodin promítání videí o vesmíru a hvězdách. Bude-li příznivé počasí, naváže na to od 22 hodin sledování monínecké noční oblohy dalekohledem. Večerní program bude pro všechny zdarma. Moderovat jej bude Vláďa Slezák, který je jinak známý díky svému působení v jihočeském rádiu Faktor, Rádiu Blaník či Českému rozhlasu.

Autor/zdroj/foto: Radek Polák, Areál Monínec