Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


XV. ročník hokejového turnaje, na základě vyhlášení nouzového stavu, předčasně končí

SEDLČANY  – XV. ročník hokejového hobby turnaj O pohár starosty města zůstane letos nedohrán. Na základě vládou ČR vyhlášeného nouzového stavu o tom rozhodlo v pátek 13. března jednání Pohárové komise turnaje. Vzhledem k tomu, že o vítězi základní části v 1. lize (Stará garda Štětkovice) a zrovna tak i v 2. lize (HC Kabaret Sázava) je prakticky rozhodnuto i za nedohraného stavu, jediným otazníkem je faktický vítěz 3. ligy.

“I přes tuto okolnost pohárová komise rozhodla, že předá ‘prezidentské’ poháry všem mužstvům, které jsou aktuálně v čele tabulek jednotlivých lig. Poháry budou předány na začátku 16. ročníku. Putovní poháry za 15. ročník bohužel nebudou uděleny. Děkuje všem aktérům 15. ročníku za účast v turnaji, přejeme dobrou pohodu, dobré zdraví a těšíme se na shledání v nové sezoně,” píše se v pátečním prohlášení Pohárové komise.