Hokejisté Tatrany Sedlčany v prvním kole Krajské soutěže zvítězili nad HK Příbram 99

PŘÍBRAM – O druhém zářijovém víkendu odstartovala ve Středočeském kraji hokejová sezona 2022/2023. Hokejisté Tatranu Sedlčany v prvním kole Krajské soutěže zajížděli bez jediného sehraného přípravného zápasu v sobotu 10. září do Příbrami, kde se utkali s tradičním soupeřem, mužstvem HC Příbram 99 v malé hokejové hale.

V první třetině padl v čase 15:25 jediný gól, a to do při přesilovce Tatranu do branky Příbrami. Jeho autorem byl Martin Pospíšil po přihrávce Kryštofa Švagra. V druhé třetině zvýšil v čase 28:57 sedlčanský Štěpán Pinkas po přihrávce Víta Zavadila vedení Tatranu na rozdíl dvou branek. V čase 31:28 domácí v oslabení snížili vedení Tatranu na rozdíl jedné branky.

Necelé tři minuty před konce druhé třetiny pak domácí Borisem Bílkem v přesilovce srovnali skóre na 2:2. Ve třetí třetině šli v čase 46:31 domácí do vedení, autorem branky byl Jiří Komínek. O tři minuty později sedlčanský Lukáš Petržílka srovnal na 3:3. Následovalo prodloužení tři na tři, ve kterém  v čase 61:04 dal sedlčanský Kryštof Švagr vítězný gól.

HC Příbram 99 – Tatran Sedlčany 3:4 (0:1, 2:1, 1:1) (P)

Ilustrační foto: pixabay.com