Hokejisté Tatranu v 1. kole nadstavby jedou do Neratovic, doma mají v 2. kole Hořovice

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 29 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Poslední zápasy základní části hokejové Krajské soutěže mužů rozhodly v obou skupinách o šestici mužstev a jejich pořadí v nástavbové části. Ze skupiny Jih postupují do nadstavby mužstva HC Cvočkaři Hořovice, HC Spartak Žebrák a Tatran Sedlčany. Ze skupiny Sever jsou to pak mužstva HC Buldoci Neratovice, HT Mníšek pod Brdy a HC Benátky nad Jizerou.

Do tabulky nadstavby se započítávají všechna utkání ze základní části. To znamená, že Neratovice postupují s 33 body, Žebrák a Hořovice shodně s 25 body, Sedlčany s 24 body, Mníšek a Benátky B s 23 body. Nadstavbová část Krajské soutěže se hraje systémem každý s každým. Všechna mužstva z nadstavby postupují do čtvrtfinále s nasazením podle výsledků konečné tabulky nadstavby.

Hokejisté Tatranu sehrají první utkání nadstavby 14. prosince na ledě Buldoků Neratovice. O týden později (21. prosince) Tatran v krátké době hostí znovu tým HC Cvočkaři Hořovice. To bude pro letošek vše, další se hrají až v lednu 2020. To sedlčanští fanoušci na domácím zimním stadionu uvidí 11. ledna souboj Tatranu s týmem HC Spartak Žebrák a o dva týdny později (25. ledna) Buldoky Neratovice.