Hokejisté Tatranu si v Hořovicích zajistili vítězství teprve až gólem v prodloužení

HOŘOVICE – Krajská hokejová soutěž měla o druhém lednovém víkendu na programu sedmnácté soutěžní kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v neděli 15. ledna na zimním stadionu v Hořovicích proti domácímu mužstvu HC Cvočkaři Hořovice. Ve vyrovnaném utkání patřila každému mužstvu jedna třetina, ta první hostům ta druhá domácím a třetí skončila nerozhodně.

Hosté ze Sedlčan šli do vedení v první třetině v čase 13:34, autorem branky při vlastním oslabení byl Štěpán Pinkas. Také druhý gól padl do branky Hořovic, když v čase 16:53 zvýšil vedení hostů Libor Bém. Ve druhé třetině se dařilo střelecky jen domácím. Ti nejprve v čase 23:25 snížili při přesilovce Jakubem Erbenem a posléze v čase 31:16 to byl opět domácí Jan Erben, který srovnal skóre zápasu na 2:2.

Třetí třetina byla vyrovnaná. Nejprve domácí gólem v čase 45:12 šli v utkání poprvé do vedení, když autorem branky byl Daniel Čech. Hostům ze Sedlčan se podařilo vyrovnat až necelé dvě minuty před koncem normální hrací doby. Při přesilovce vyrovnal v čase 58:17 Dominik Chwastek. V prodloužení to byli hosté ze Sedlčan, kteří v čase 62:09 dali vítězný gól, jehož autorem byl Martin Náprstek.

HC Cvočkaři Hořovice – Tatran Sedlčany 3:4 (0:2, 2:0, 1:1) (P)

Ilustrační foto: pixabay.com