Hokejisté Tatranu si prohrou s Hořovicemi zkomplikovali postavení v tabulce

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany sehráli v sobotu 30. listopadu na domácím ledě poslední utkání základní skupiny Krajské soutěže. Soupeřem jim bylo mužstvo Cvočkaři Hořovice. Tatranu stačilo v tomto utkání jakýkoliv poměrem zvítězit a obsadil by v tabulce skupiny Jih první příčku. Na sedlčanském ledě však došlo k překvapení, když favorizovaný Tatran prohrál 0:3 (0:0, 0:2, 0:1). I po této prohře zůstává Tatran druhý za Žebrákem, ale může nakonec skončit i třetí.

V posledním kole, které je na programu o prvním prosincovém víkendu, má totiž Tatran vzhledem k lichému počtu mužstev, volno. A tak musejí Sedlčany čekat na výsledek domácích Cvočkařů Hořovice s mužstvem HC Příbram C. V případě vítězství by se totiž Hořovice dostaly nejen před Sedlčany, ale i před vedoucí Žebrák. Umístění v základní skupině má vliv na zápasy nadstavbové části Krajské Soutěže. Do té postupují první tři celky ze skupiny Jih a tři celky ze skupiny Sever.

Ve skupině Sever je jistým vítězem a postupujícím do nadstavby suverénní tým HC Buldoci Neratovice. O dalších dvou postupujících rozhodnou poslední dvě kola, šanci stále mají HT Mníšek pod Brdy, HC Benátky nad Jizerou B a teoreticky i HC Hvězda Kladno. V každém případě diváci do konce letošního roku uvidí v Sedlčanech ještě jedno utkání nadstavby. Soupeřem Tatranu 21. prosince buď bude vítěz skupiny Jih, nebo třetí celek skupiny Sever.