Hokejisté Tatranu Sedlčany si spravili chuť v Rakovníku, domácím dali jedenáct gólů

RAKOVNÍK – Krajská soutěž v hokeji pokračovala o víkendu druhým kolem. V něm sedlčanští hokejisté zamířili do Rakovníku, kde je v sobotu 19. září čekalo utkání s místním HC. Diváci v tomto utkání viděli dvanáct gólů, z toho jedenáct v domácí brance. První třetina byla střelecky vyrovnaná, jediná branka v této třetině padla v čase 12:11 a jejím autorem byl při hře čtyři na čtyři hostující Vladimír Černý po kombinaci s Petržílkem a Spikou.

Ve druhé třetině začal brankostroj Tatranu, když nejprve v čase 23:26 zvýšil Tomáš Macháč. V čase 26:40 využili hosté přesilovku a zvýšili Tomášem Švagrem. O šest vteřin později přidal Vladimír Černý čtvrtý gól Tatranu. V čase 30:29 padla pátá branka z hole Filipa Černého, který byl v čase 33:26 při přesilovce autorem i šesté branky hostů. Závěrečný gól druhé třetiny padl do branky domácích v čase 37:10 a vstřelil ho Martin Pospíšil.

Střelecké hody pokračovaly i ve třetí třetině. V čase 41:11 znovu poslal puk do branky domácích Martin Pospíšil a na rozdíl devíti gólů zvyšoval v čase 52:24 Martin Náprstek. V čase 54:35 se konečně také vstřelené branky dočkali domácí hokejisté, když autorem čestného úspěchu byl po úniku rakovnický Jiří Krtek. Hosté v posledních minutách zápasu přidali ještě dvě branky při přesilovkách. Autorem desátého gólu byl v čase 58:20 Martin Náprstek a v čase 59:07 završil svůj hattrick Filip Černý.

HC Rakovník 1:11 (0:1,0:6,1:4) Tatran Sedlčany.

Ilustrační foto: pixabay.com