Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Hokejisté Tatranu Sedlčany jdou do boje o účast v baráži o Krajskou ligu mužů

SEDLČANY – V Krajské hokejové soutěži už zůstaly jen dvě mužstva, která se o víkendu utkají o postup do baráže o Krajskou ligu 2020/2021. Jsou jimi Tatran Sedlčany a HC Buldoci Neratovice, která spolu o víkendu 7. a 8. března dvakrát poměří vzájemné síly. První utkání je na programu v sobotu na zimním stadionu v Sedlčanech od 17 hodin. Druhé se hraje o den později na zimním stadionu v Neratovicích se začátkem v 16 hodin.

Konečný vítěz Krajské soutěže si pak zahraje baráž o postup do příštího ročníku Krajské ligy. Favoritem na postup jsou Buldoci Neratovice, přesto není nemožné, aby postupujícím byl sedlčanský Tatran. Hodně důležitý bude výsledek sobotního utkání na zimním stadionu v Sedlčanech. Pokud by se Tatranu podařilo Neratovice doma porazit, pak jeho naděje (jak ukázala semifinálová utkání se Spartakem Žebrák) na postup do baráže se o mnoho zvýší.

Ideální by proto bylo, kdyby sedlčanské hokejisty přišlo v domácím prostředí povzbudit co nejvíce diváků. Přičemž bubny a trumpety jsou na stadionu povoleným dopingem. Prostě aby sedlčanská hokejová miniareána “praskala ve švech”. Že není nemožné nad neratovickými Buldoky zvítězit, to dokázal Tatran ( i když až po samostatných nájezdech) na domácím ledě koncem ledna v šestém kole nadstavbové části Krajské soutěže.