Hokejisté Tatranu Sedlčany jdou do boje o účast v baráži o Krajskou ligu mužů

SEDLČANY – V Krajské hokejové soutěži už zůstaly jen dvě mužstva, která se o víkendu utkají o postup do baráže o Krajskou ligu 2020/2021. Jsou jimi Tatran Sedlčany a HC Buldoci Neratovice, která spolu o víkendu 7. a 8. března dvakrát poměří vzájemné síly. První utkání je na programu v sobotu na zimním stadionu v Sedlčanech od 17 hodin. Druhé se hraje o den později na zimním stadionu v Neratovicích se začátkem v 16 hodin.

Konečný vítěz Krajské soutěže si pak zahraje baráž o postup do příštího ročníku Krajské ligy. Favoritem na postup jsou Buldoci Neratovice, přesto není nemožné, aby postupujícím byl sedlčanský Tatran. Hodně důležitý bude výsledek sobotního utkání na zimním stadionu v Sedlčanech. Pokud by se Tatranu podařilo Neratovice doma porazit, pak jeho naděje (jak ukázala semifinálová utkání se Spartakem Žebrák) na postup do baráže se o mnoho zvýší.

Ideální by proto bylo, kdyby sedlčanské hokejisty přišlo v domácím prostředí povzbudit co nejvíce diváků. Přičemž bubny a trumpety jsou na stadionu povoleným dopingem. Prostě aby sedlčanská hokejová miniareána “praskala ve švech”. Že není nemožné nad neratovickými Buldoky zvítězit, to dokázal Tatran ( i když až po samostatných nájezdech) na domácím ledě koncem ledna v šestém kole nadstavbové části Krajské soutěže.