Hokejisté Tatranu Sedlčany jasně porazili B tým Benátek nad Jizerou na jeho ledě

STŘEDNÍ ČECHY – O třetím lednovém víkendu pokračovala nadstavbová část hokejové Krajské soutěže pátým kolem. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 19. ledna na ledovou plochu zimního stadionu v Benátkách nad Jizerou, kde se utkali s momentálně čtvrtým mužstvem tabulky nadstavbové části, hokejisty B týmu Benátek. Tatran pokračoval ve stabilních výkonech a veze si z benátského ledu další tři body.

HC Benátky nad Jizerou B – Tatran Sedlčany 2:7 (1:2,1:3,0:2)

Do nedělního zápasu lépe vstoupilo domácí B mužstvo Benátek, které v čase 02:21 vstřelilo úvodní gól a ujalo se tak Janem Málkem vedení. Hokejisté Sedlčan otočili zápas až na konci první třetiny, když nejprve v čase 15:40 vyrovnal Martin Pospíšil a těsně před sirénou přidal Filip Černý druhý gól. V druhé třetině to byli opět domácí, kteří v 21. minutě Hoškem vyrovnali. To však bylo ze strany domácích všechno, pak už stříleli góly jen hosté.

V čase 33:03 poslal Tatran do vedení svým druhým gólem Martin Pospíšil a za další tři minuty ho napodobil Filip Černý. V čase 37:48 přidal čtvrtou branku Zdeněk Burián. V závěrečné třetině nejprve v 49. minutě dokonal hatrick Martin Pospíšil a poté v čase 56:33 přidal sedmý gól do branky Benátek sedlčanský hráč Vít Zavadil. Ve slušně hraném utkání rozhodčí vyloučili za drobné přestupky jen pět hráčů, u domácích dva a u hostů tři.

Další dvě utkání nadstavby KS se hrála v sobotu i v neděli na zimním stadionu v Hořovicích. V sobotu to bylo utkání mužstva HC Spartak Žebrák s lídrem tabulky HC Buldoci Neratovice. Na ledě hořovického stadionu viděli fanoušci obou týmů osm branek a porážku Žebráku 3:5 (2:2,1:0,0:3). Druhým utkáním na hořovickém stadionu pak byl nedělní souboj domácího týmu HC Cvočkaři Hořovice s mužstvem Kovohutí Mníšek pod Brdy a konečným výsledkem 8:3 (2:2,3:0,3:1).