Hokejisté sedlčanského Tatranu ztrácejí na vedoucí HC Žebrák už sedm bodů

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 5 měsíců a 26 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany ztratili v neděli 2. prosince ve 12. kole Krajské soutěže další dva body na zimním stadionu v Milevsku, když s “domácími” Božeticemi favorizovaný Tatran Sedlčany v prodloužení prohrál 5:6 (0:1, 4:2, 1:2 – 0:1). V dramatickém utkání šli domácí do vedení a v polovině druhé třetiny vedli už 3:1. Tatran však dokázal zápas třemi góly otočit a do třetí třetiny šli sedlčanští hokejisté se slibným jednobrankovým náskokem.

V průběhu závěrečné třetiny oba týmy přidaly po gólu a Tatran dvě minuty před koncem tak vedl o jednu branku. Domácí Božetice však v 58. minutě vyrovnali a v prodloužení při hře tři na tři si v 63. minutě vítězným gólem zajistili překvapivě vítězství. Po dvanácti odehraných kolech je Tatran Sedlčany ve skupině Jih na druhém místě, na vedoucí HC Spartak Žebrák však ztrácí už sedm bodů. Do konce soutěže zbývá Tatranu odehrát ještě devět utkání.

To nejbližší je na programu v sobotu 8. prosince, kdy se Tatran utká na domácím ledě s mužstvem Cvočkaři Hořovice. Další zápas sehraje Tatran o týden později ve Velkých Popovicích s B týmem. Krátce před Vánoci 22. prosince sedlčanští hokejisté hostí doma Spartak Příbram. Skupinu Sever Krajské hokejové soutěže vede po 12. kole SC Kolín se sedmibodovým náskokem před HC Benátky nad Jizerou. Do play-off postupují první čtyři mužstva z každé skupiny.