Hokej: Tatran dokázal náskok Černošic B dotáhnout, ale stejně nakonec prohrál

ČERNOŠICE – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu šesté soutěžní kolo. V něm sedlčanští hokejisté opět nehráli doma, ale na stadionu v Černošicích, kde se v sobotu 9. října utkali s mužstvem SK Černošice B. Mírným favoritem bylo domácí Béčko, což nakonec po šedesáti minutách čisté hry také potvrdilo. SK Černošice B – Tatran Sedlčany 4:2 (1:0,2:2,1:0).

První třetina byla vyrovnaná a jediný gól do branky Tatranu padl v poslední minutě, kdy v čase 19:05 a při hře čtyři na čtyři skóroval domácí Jakub Strnad. Druhou branku Béčka Černošic vstřelil na začátku druhé třetiny v čase 21:07 Lukáš Kolaja. Tatran ale v následujících minutách náskok domácí dokázal zlikvidovat. Nejprve v čase 27:02 snížil sedlčanský Vladimír Černý.

Poté Štěpán Pinkas v čase 33:35 vyrovnal na 2:2. Přesto poslední slovo ve druhé třetině měli opět domácí. V čase 35:21 dal třetí branku Černošic Vojtěch Urbančík. Ve třetí třetině v oslabení ujel v čase 52:22 černošický Vojtěch Urbančík a zvýšil na konečných 4:2. V průběžné tabulce Krajské soutěže mají oba celky na 11. a 12. místě šest bodů, Tatran má ale jeden zápas k dobru.

Ilustrační foto: pixabay.com