Hokej KS: Tatran ani ve čtvrtém vzájemném zápase sezony nedokázal Žebrák porazit

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Nadstavbová část hokejové Krajské soutěže (KS) pokračovala o druhém únorovém víkendu devátým kolem. V sobotu 8. února se hrály dva zápasy, v neděli zbývající jeden. Hokejisté Tatranu Sedlčany v tomto kole zajížděli na zimní stadion do Hořovic, kde je čekalo mužstvo Žebráku. Tedy soupeř, nad kterým v předchozích třech utkáních této sezony Tatran ani jednou nevyhrál. To se sedlčanským hokejistům nepovedlo ani tentokrát a tak HC Spartak Žebrák si mohl připsat ve vzájemných zápasech čtvrté vítězství.

HC Spartak Žebrák – Tatran Sedlčany 7:3 (3:1, 2:0, 2:2)

První třetinu jasně ovládli domácí hokejisté, kdy do vedení šli na začátku 5. minuty Ondřejem Hejnou. Za další minutu přidal domácí Žebrák Lagrem druhou branku a v čase 11:25 to už bylo 3:0, když se do sítě sedlčanské branky trefil Matouš Bakule. Do konce první třetiny hosté v čase 16:57 snížili na 3:1, autorem branky Tatranu byl Libor Bém.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé třetině, góly stříleli jen domácí. Nejprve v čase 22:33 přidal David Belda čtvrtý a v 28. minutě Jakub Bakule pátý gól. V prvních deseti minutách závěrečné třetiny přidali domácí v čase 42:13 šestý gól a za dalších pět minut to bylo už 7:1. Hosté ze Sedlčan korigovali výsledek v čase 53:35 Zdeňkem Burianem a v poslední minutě utkání Tomášem Macháčem na konečných 7:3.