Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Hobby pohár: zbývají sehrát čtyři finále

SEDLČANY – Dvanáctý ročník Hobby turnaje amatérských hráčů hokeje se koncem tohoto týdne stane minulostí. Na programu jsou pouze čtyři finálové zápasy, který se hrají na sedlčanském zimním stadionu v pátek 14. a v sobotu 15. dubna. Ještě před tím, než vyjedou na led k prvnímu pátečnímu finálovému zápasu 2. ligy týmy Kačerů Příčovy a Čertů Křepenice (16:30), si může naposledy v této sezoně užít ledové plochy veřejnost. V době od 14 do 16 hodin se v hale zimního stadionu bruslí zdarma.

Hned po skončení finále 2. ligy a předání poháru vítěznému mužstvu následuje v pátek od 19:00 finále 3. ligy. V něm se utkají Olbramovice s mužstvem AHC Nový Knín. Také v tomto případě hned po skončení finále převezme vítěz pohár. V sobotu je nejprve na programu v dopoledních hodinách (10:30) finálový zápas 4. ligy mezi mužstvy Miličína a Rumoly, závěrečné finále 1. ligy se pak hraje odpoledne od 16 hodin. V něm se znovu utkají finalisté z předchozích dvou ročníků, a to týmy Genemusic a River Boys Zvírotice. Vítězný tým kromě poháru vítěze 1. ligy převezme i putovní pohár starosty města.

Poznámka: Kameru provozuje zimní stadion ve spolupráci s odborníky. Pokud kamera “stávkuje”, není to náš problém.