Fotbalistům Tatranu Sedlčany se nepovedl v utkání s TJ Dražice druhý poločas

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Fotbalisté divizního celku Tatranu Sedlčany v neděli 11. července hostili na domácím stadionu v přípravném utkání účastníka jihočeského přeboru TJ Dražice. Ani tentokrát se domácím moc nedařilo a tak znovu prohráli, a to 3:5 (3:2). Z výsledku poločasu je jasně vidět, že Tatranu nevyšel druhý poločas, který jasně prohrál 0:3.

Zápas začal chybou hostujícího brankáře, který špatně vykopl a toho využil David Krůta, který napodobil Schicka a skóroval hned v první minutě – 1:0. Hosté odpověděli v 5. a v 11. minutě, kdy dvěma góly v krátkém časovém sledu otočili skóre. Domácí následně zatlačili hosty do hluboké defenzívy a bylo jen otázkou času, kdy vyrovnají.

To se stalo v 33. minutě po pěkná akce Čipery, přihrávce zpátky na nabíhajícího Davida Krůty, pro něhož už nebyl velký problém vyrovnat. Než se hosté stačili vzpamatovat, našel Novotný v pokutovém území Dvořáka a ten v 35. minutě střelou na přední tyč poslal Tatran do vedení. Málokdo tušil, že to byl poslední gól Tatranu v utkání.

Druhý poločas už byl v gólově pohodové režii hostujícího celku. A to i přesto, že si Tatran v druhé půli vypracoval čtyři jasné gólové šance, ale žádnou z nich neproměnil. Hosté opět potrestali domácí celek za jeho neprojektivitu a v 70. minutě vyrovnali. Následně v 82. a 85. minutě přidali další dva góly a v celku po zásluze vyhráli.

„Opět propadlo naše mužstvo v obranné činnosti, hosté nás přehrávali v důrazu a hlavně jsme propadali v bránění!!! Hostům jsme nechávali hodně prostoru a tak mohli pohodlně střílet branky. Kdyby jsme proměnili naše obrovské šance, mohl zápas skončit 6:5. Do mistráků zbývají tři týdny a máme co napravovat,“ řekl po utkání vedoucí mužstva Tatranu Jiří Voráček.

  Jediné domácí přípravné utkání sehrají fotbalisté Tatranu Sedlčany v sobotu 30. 7.

Sestava Tatranu v prvním poločase: Glogar, Repetný, Brotánek, Krotil, Krůta Milan, Hašek, Dvořák, Novotný, Sirotek, čipera, Krůta David.
Druhý poločas hrál Tatran v této sestavě: Dřevojan Lukáš, Repetný, Brotánek, Sosnovec, Krotil (80. Krůta D.), Hašek, Dvořák, Novotný, Krůta Milan, Habart, Schwarc.

Ilustrační foto: pixabay.com