Fotbalisté Tatranu zakončili podzimní část Krajského přeboru porážkou v Kutné Hoře

KUTNÁ HORA – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 12. listopadu k dalšímu, v pořadí patnáctému (tedy poslednímu podzimnímu) kolu Krajského přeboru do Kutné Hory. Tentokrát soupeřem sedlčanských fotbalistů bylo mužstvo Sparta Kutná Hora, které stejně jako Tatran sestoupilo na konci minulé sezóny z Divize. Sedlčany, podobně jako před dvěma týdny v Nespekách, tak ani v Kutné Hoře nedaly jediný gól a prohrály.

Fotbalisté Tatranu museli brzy vstávat, utkání se hrálo už od 10:00 v mlze na stadionu U Lorce. A to v takové mlze, že nebylo vidět od jedné branky ke druhé. Domácí se v tomto nefotbalovém počasí lépe zorientovali a v 11. minutě se dostali do vedení. To potvrdili v 27. minutě druhým gólem z penalty. Na 3:0 zvyšovali domácí v závěr druhého poločasu po úniku po levé straně a centru před branku na zcela volného hráče, pro kterého nebyl problém doklepnou míč do sítě.

Sparta Kutná Hora – Tatran Sedlčany
3:0 (2:0)
Góly: 11. Exner, 27. Křelina (pen.), 90. Kukal –
Žluté karty: 42. Křelina, 86. Marek – 29. Sochůrek, 38. Haas, 40. Hrabák, 63. Kouklík
Sestava Tatranu: Dřevojan L. (46. Dřevojan F.) – Matoušek (8. Kouklík), Sosnovec, Repetný, Hrabák, Plesl, Haas, Krůta M., Sochůrek, Sirotek, Novotný (86. Hofman)
Rozhodčí: Braunšveig – Zuskin, Remenec
Diváků: 130

Ilustrační foto: pixabay.com