Fotbalisté Tatranu zakončili podzimní část Krajského přeboru porážkou v Kutné Hoře

KUTNÁ HORA – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 12. listopadu k dalšímu, v pořadí patnáctému (tedy poslednímu podzimnímu) kolu Krajského přeboru do Kutné Hory. Tentokrát soupeřem sedlčanských fotbalistů bylo mužstvo Sparta Kutná Hora, které stejně jako Tatran sestoupilo na konci minulé sezóny z Divize. Sedlčany, podobně jako před dvěma týdny v Nespekách, tak ani v Kutné Hoře nedaly jediný gól a prohrály.

Fotbalisté Tatranu museli brzy vstávat, utkání se hrálo už od 10:00 v mlze na stadionu U Lorce. A to v takové mlze, že nebylo vidět od jedné branky ke druhé. Domácí se v tomto nefotbalovém počasí lépe zorientovali a v 11. minutě se dostali do vedení. To potvrdili v 27. minutě druhým gólem z penalty. Na 3:0 zvyšovali domácí v závěr druhého poločasu po úniku po levé straně a centru před branku na zcela volného hráče, pro kterého nebyl problém doklepnou míč do sítě.