Fotbalisté Tatranu Sedlčany si vykoledovali v Poříčanech velikonoční porážku 1:4

SEDLČANY – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na svém programu 20. soutěžní kolo. Pět utkání tohoto kola se hrálo v pátek 29. a v sobotu 30. března, zbývající tři v neděli 31. března. Mezi ty nedělní patřilo i utkání domácího SK Poříčany s fotbalisty A mužstva Tatranu Sedlčany. Na podzim Tatran s tímto mužstvem doma prohrál 1:2, když jediný gól Tatranu dal v 90. minutě Brotánek.

Sedlčanští fotbalisté opět nezachytili začátek utkání a tak už v 2. minutě prohrávali. V dalších minutách domácí nikam nechvátali, míče většinou jen nakopávaly a těžily ze standardních situací. Z jedné takové dokázali v 16. minutě vstřelit Tatranu druhý gól. Agresivní kopaná ze strany domácích pokračovala i v druhé půli, což dokazuje udělených šest žlutých karet. V 66. minutě padl do branky Poříčan jediný gól hostů, autorem byl Říha. Na to domácí odpověděli dalšími dvěma góly, z nich jeden padl znovu ze standardní situace a druhý z penalty. Poříčany se tímto vítězstvím posunuly na druhou příčku průběžné tabulky, Sedlčany zůstaly na devátém místě.