Fotbalisté Tatranu Sedlčany se v nedělním utkání s FC Velim vrátili na vítěznou vlnu

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale pokračoval o třetím říjnovém víkendu jedenáctým kolem. Pět utkání tohoto kola se hrálo v sobotu, zbývající tři v neděli 16. října. Mezi ně patřilo i utkání domácího Tatranu Sedlčany s třetím mužstvem průběžné tabulky – mužstvem FC Velim. Bodový rozdíl mezi oběma mužstvy byl před výkopem utkání pět bodů ve prospěch hostů.

Domácí fotbalisté se v nedělní utkání vrátili na vítěznou vlnu. Tentokrát čtyřmi góly vyprovodili z trávníku FC Velim. První půlhodina zápasu byla vcelku herně vyrovnaná, pak se dvěma góly v rozmezí deseti minut prosadili domácí. Další tři góly pak v druhém poločase padly v rozmezí osmi minut. Nejprve domácí zvýšili pět minut po zahájení druhé půle na 3:0. Za další dvě minuty hosté dali svůj jediný gól, načež za dalších pět minut domácí dali výsledku definitivní podobu.