Fotbalisté Tatranu Sedlčany pošesté v řadě prohráli, tentokrát s Chebem vysoko 0:5

CHEB – Fotbalisté Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 11. června v 29. kole Fortuna Divize skupiny A k utkání s mužstvem FK Hvězda Cheb, které se momentálně nachází na 12. místě tabulky s 29 body. Na podzim Tatran Hvězdu Cheb na domácím trávníku porazil 4:0. Sobotní utkání v západočeském Chebu skončilo debaklem hostů, kteří nedokázali ani jednou skórovat a prohráli 0:5. Fotbalisté Tatranu si tak na své konto připsali šestou jarní porážku v řadě a celkově v jarní části jedenáctou.

Výsledek hovoří jasně, tak jen krátce o utkání. V první půli měli domácí víc ze hry, hosté se přesto snažili s domácími držet krok. Šancí na obou stranách bylo minimum, ujala se až krátce před poločasem střela Anděla v 41. minutě po přímém kopu. Ve druhém poločase už jasně dominovali domácí, když hostům postupně docházel dech, jejich hra byla místy až zoufalá, v závěru jim došly i síly. Další čtyři branky v jejich síti toho byly důkazem.