Fotbalisté Tatranu Sedlčany po osmiměsíční pauze remizovali s 1.FK Příbram U19

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany, po dlouhé herní pauze zaviněné koronavirovou epidemií a následnými opatřeními vlády, sehráli na trávníku sedlčanského stadionu Taverny své první přátelské utkání. Soupeřem jim bylo v sobotu 5. června dopoledne mužstvo 1.FK Příbram U19. Utkání hrané za horkého a dusného počasí skončilo nerozhodně 2:2 (0:1).

První poločas ani na jedné straně mnoho mnoho šancí nenabídl, hosté v závěru poločasu skórovali po chybné rozehrávce domácí obrany. Začátek druhého poločasu patřil hostům, kteří využili jednu z několika šancí a zvýšili na rozdíl dvou branek. I přes velké množství chyb v rozehrávce se Tatranu podařilo vyrovnat, když se postupně trefil Soldát a hned po něm David Krůta.

Další dvě přátelská utkání sehraje mužstvo Tatranu Sedlčany o následujících dvou červnových sobotách. 12. června dopoledne na stadionu v pražské Libni se utká s mužstvem Meteor Praha a 19. června hostí na domácím stadionu třetiligové Štěchovice. Obě utkání začínají v 10.30 hodin.

Zdroj: Tatran Sedlčany