Fotbalisté Tatranu se v Nespekách střelecky ani jednou neprosadili a prohráli tak 0:4

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 29. října k dalšímu, v pořadí už třináctému kolu Krajského přeboru na Benešovsko. Tentokrát soupeřem sedlčanských fotbalistů bylo mužstvo Sokola Nespeky. Tatran opět kazil přihrávky, čehož využívali hosté, kteří byli herně lepší a především pohotovější, což jim přineslo vítězství. Nespeky se po tomto utkání dostaly na 1. místo KP.

Hosté v úvodu utkání dost často ztrácely míče. Domácí se poměrně brzy dostali do vedení, když po rychlém útoku šel míč na Skalického a ten z úhlu velkého vápna prvně prostřelil Dřevojana. I nadále se většinou hrálo na půlce Tatranu. Další šanci měli domácí v 31. minutě, míč těsně minul branku hostů. V 41. minutě domácí rozehrávali přímý kop, na něj si naběhl Melichar a hlavou zvýšil na 2:0.

Na začátku druhého poločasu podnikli hosté akci po levé straně, jenže nepřesná přihrávka utekla nabíhajícímu hráči do autu. I v dalších minutách si hosté vypracovali několik slibných akcí, všechny ale končily na domácí obraně. Posléze domácí se opět dostali do hry, měli šance a svůj tlak vyjádřili po rychlém protiútoku třetím gólem. Dvě minuty pře koncem pak zvýšili na konečných 4:0.

Sokol Nespeky – Tatran Sedlčany
4:0 (2:0)
Góly: 9. Skalický, 41. Melichar, 78. Petlička, 86. Melichar –
Žluté karty: 75. Melichar – 37. Krůta, 56. Sochůrek, 73. Hrabák
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Hofman, Sosnovec, Repetný, Hrabák (72. Haas), Hanuš, Krůta M. (64. Krotil), Brotánek, Sochůrek (76. Krůta R.), Sirotek, Novotný
Rozhodčí: Asník – Pejša, Řičica
Diváků: 180

Ilustrační foto: pixabay.com