Dvě noční nehody zaměstnaly záchranáře, ta v Dublovicích skončila smrtí řidiče

SEDLČANSKO – Dopravní policisté i záchranáři vyjížděli během pozdního večera a noci ke dvěma nehodám. Ta první se stala v Dublovicích v pondělí 16. května přibližně v čase 21:45. Řidič s vozem VW Amarok na silnici I/18 ve směru na Sedlčany zatím z nezjištěných důvodů vjel do protisměrné části vozovky na vyfrézovaný úsek a tam narazil do stojícího pracovního stroje. Na místě tak zasahovaly všechny složky záchranného systému, hasiči museli řidiče z auta vyprostit.

Nehoda si vyžádala nejvyšší daň – lidský život. „Vážně zraněného devětašedesátiletého řidiče přímo na místě ošetřila zdravotnická záchranná služba. Muž ale i přes poskytnutí okamžité pomoci a resuscitaci provedenou záchranáři svým vážným zraněním podlehl. Proč k nehodě došlo prověřují kriminalisté, kteří rovněž nařídili soudní pitvu zemřelého muže. Škoda, způsobená při dopravní nehodě, byla předběžně vyčíslena na čtvrt miliónu korun,“ uvedla policistka Vlasta Suchánková.

foto: Policie ČR

Ke druhé noční nehodě došlo v úterý 17. května krátce po půl druhé v Sedlčanech. Tady v Sedlecké ulici havaroval ze zatím nezjištěných příčin osobní automobil na kruhovém objezdu. V tomto případě se nehoda obešla bez zranění.

Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay.com