Dvakrát nabourané jedno auto, poničený bagr a předjíždění tam, kde je to zakázáno

SEDLČANSKO – První únorový den se stal smolným pro majitele jednoho vozidla, které bylo v pondělí hned dvakrát nabouráno. K události došlo v Sedlčanech kdy nejprve kolem čtvrté hodiny ranní narazil osmačtyřicetiletý řidič při vyjíždění z parkovacího stání do levé zadní části stojícího vozu. Způsobená škoda činila 65 tisíc korun.

Ale to ještě pro nešťastného majitele osobního vozidla nebylo všechno. O pár hodin později téhož dne dvaačtyřicetiletá žena havarovala do tohoto zaparkovaného auta podruhé, a to když projížděla kolem. “Poškodila u něj pro změnu pravou zadní část. I v tomto případě byla škoda vyčíslena na částku kolem 60 tisíc korun,” uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Škoda ve výši 40 tisíc korun vznikla v pondělí 1. února při nehodě, která se stala v dopoledních hodinách v Sedlčanech. Dvaapadesátiletá řidička při odbočování vlevo do vjezdu do dvora narazila do automobilu, které ji předjíždělo. “Dvaačtyřicetiletý motorista ale v daném místě předjíždět nesměl, protože je to dopravní značkou zakázáno. Ke zranění osob nedošlo,” dodala k nehodě policistka.

O uplynulém víkendu neznámý vandal poničil v lomu ve Vápenici těžební stroje. Naházel na ně žulové kameny a rozbil čelní i boční skleněné výplně u dvou jeřábů a bagru. “Způsobil svým jednáním škodu ve výši 21 tisíc korun. V případě dopadení hrozí pachateli za přečin poškození cizí věci roční pobyt za mřížemi,” doplnila v tiskové zprávě Monika Schindlová.

Ilustrační foto: pixabay.com