Domácím se střelecky začalo dařit teprve až v závěru utkání, když už prohrávali 0:4

SEDLČANY – Jedenácté kolo fotbalové Fortuna divize bylo o druhém říjnovém víkendu ve skupině A rozloženo opět do dvou hracích dnů. Šest zápasů se hrálo v sobotu, na neděli 10. října tak zbyla dvě utkání v Jindřichově Hradci a Sedlčanech. Poslední celek divizní skupiny A Tatran Sedlčany hostil v neděli favorita skupiny, který zatím jako jediný dokázal v minulém kole porazit vedoucí Sokol Lom. Naopak Tatran v minulém kole prohrál v Berouně.

Domácí měli v úvodu utkání víc ze hry, ale kromě dvou rohů a jednoho přímého kopu z toho nic nevytěžili. V 16. minutě vyšachovali hosté obranu Tatranu a šli Velikým do vedení. V 19. minutě trestný kop domácích šel vedle. V 26. minutě hosté šli s důrazem do domácí obrany a vstřelili Bečvářem druhý gól. V 35. minutě domácí po brejku stříleli vedle branky. Brejk hostů v 37. minutě odvrátil brankář na roh. V 42. minutě Tatran střílí vedle a v 44. minutě nad branku.

Začátek druhého poločasu patřil hostům. Poté v 51. minutě běžel domácí hráč sám na branku Budějovic, ale gólman byl u míče dřív. V 58. minutě si domácí Sosnovcem dal vlastní gól. 62. minuta znamenala čtvrtý gól v síti Tatranu, autorem byl Bečvář. Domácí se snažili, ale vyšlo jim to až v 83. minutě, kdy se zblízka trefil Sosnovec. Hosté na to odpověděli v 84. minutě Matuškou pátým gólem. O minutu později Hanuš z trestného kopu dal druhý gól Sedlčan.

Tatran Sedlčany – SK Dynamo Č. Budějovice B
2:5 (0:2)
Góly: 83. Sosnovec, 85. Hanuš – 16. Veliký, 26. Bečvář, 58. Sosnovec (vl.), 62. Bečvář, 84. Matuška
Žluté karty: 71. Kouklík – 56. Veliký
Sestava Tatranu: Dřevojan – Krotil, Hašek (60. Kdolský), Sosnovec, Repetný (68. Kouklík), Lípa (74. Habart), Krůta D. (74. Brotánek), Dvořák, Hanuš, Novotný, Haas (74. Soldát)
Rozhodčí: Kožár – Štrincl, Duda
Diváků: 221

Ilustrační foto: pixabay.com