Domácí výhru sedlčanských hokejistů nad HK Příbram 99 odstartoval gól v oslabení

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž mělo o víkendu na svém programu 12. soutěžní kolo. V něm v sobotu 26. listopadu nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu proti mužstvu HK Příbram 99. Domácí po celých 60 minut čisté hry měli navrch a po zásluze zvítězili. Tatran se touto výhrou posunul na druhé místo průběžné tabulky své skupiny.

Tatran šel v I. třetina do vedení v čase 04:27, kdy při vlastním oslabení ujel Kryštof Květ a otevřel skóre zápasu. Druhý gól přidal v čase 06:44 při přesilovce domácí Vladimír Černý. Hosté se dostali k snížení náskoku Tatranu v čase 12:18, kdy snížil náskok domácích příbramský Petr Sirotek. Do konce třetiny padla ještě jedna branka do sítě hostů a to z přesilovky, jejím autorem byl v čase 17:01 Tomáš Machač.

V II. třetině Tomáš Machač v čase 24:05 přidal čtvrtý gól Tatranu opět Tomáš Machač. Poté domácí využili v čase 29:37 přesilovku pět na tři a po vyšachování příbramské obrany skóroval Ondra Spilka. V čase 32:57 přišla gólová šance hostů, kterou využil Martin Svoboda. V čase 38:27 přidal domácí Roman Šebek šestý gól a v závěru třetiny snížil deset sekund před sirénou krátce příbramský David Smejkal.

Třetí třetina přinesla dva góly, oba do branky Příbrami. Nejprve v čase 47:33 přidal sedmou branku domácích Libor Bém. Na konečných 8:3 upravil v čase 58:27 Ondra Spilka. V utkání domácí využili celkem tři přesilovky a jedno oslabení. Hlavní rozhodčím zápasu byl David Košata, na čarách mu asistovali Radovan Noga a Pavel Karda.

Tatran Sedlčany – HK Příbram 99 8:3 (3:1, 3:2, 2:0)