Dnešním 1. březnem se v Sedlčanech otevírá nové velkokapacitní očkovací centrum

SEDLČANY – Od 1. března se otevírá pro veřejnost nové velkokapacitní očkovací centrum proti COVID-19 v Kulturním domě Josefa Suka v Sedlčanech na adrese Havlíčkova 514. Samotné očkování začne v 11 hodin a první na řadě budou pedagogičtí pracovníci. Od zítra se k nim přidá skupina obyvatel ve věku 70 – 79 let.

Registrace probíhá na https://registrace.mzcr.cz/. Pro detailní informace k očkování volejte 1221 – informační linka ke koronaviru, nebo informační linku Středočeského kraje 800 710 710. Bezplatnou pomoc s registrací nabízí středočeským seniorům a jejich rodinám i sociální služba Chytrá péče. Volejte zdarma a nonstop 800 124 111.

Očkovací místo v Sedlčanech si lidé mohou vybrat při registraci do Centrálního rezervačního systému pod odkazem: Příbram – Nemocnice Sedlčany – Kulturní dům. “Chtěli bychom poděkovat kraji a městu za podporu. Věříme, že očkování u nás bude probíhat hladce a bez problémů, z naší strany jsme pro to udělali vše, co šlo,” uvedl provozní ředitel MEDITERRA-Sedlčany s.r.o. ing. Václav Nedvídek.

  Do očkovacího centra v Sedlčanech dorazilo v 15. týdnu přes 1400 dávek vakcíny

Zdroj: Středočeský kraj
Ilustrační foto:
pixabay.com