Další závod klubového seriálu Rallycross Cupu se jede o víkendu v Sedlčanech

SEDLČANY – Do třetice v Sedlčanech a pak stěhování na další závodiště. I tak by se dal popsat podnik klubového seriálu Rallycross Cup, který se odjede tuto sobotu 11. září v areálu Sedlčanské kotliny. Z důvodu různých omezeních, nařízeních a dalších peripetiích se zatím odjely všechny závody na domácí trati a na ten poslední v Sedlčanech se můžete těšit tento víkend.

“Sedlčanští pořadatelé si pro doprovody a fanoušky rallycross cupu připravili páteční doprovodný program v podobě živé muziky a večeru stráveným s jezdci. V sobotním programu se pak můžeme těšit na zajímavě obsazenou startovní listinu 80ti jezdců v deseti divizích,” píše ve zprávě Daniel Kříž z pořádajícího RAC Autoklubu.

Mezi startujícími se objeví jména jezdců z mistrovství republiky – Radka Dvořáka, Davida Hasmana a mladých jezdců Lukáše Pecha, Marka Mičíka a Václava Tůmy. “Velmi milým překvapením tohoto závodu bude návrat za horký volant Štěpánky Mottlové. Start tréninku je v sobotu v 7:30, kvalifikační jízdy začínají v 9 hodin,” dodává Kříž.

Ilustrační foto: Autoklub RAC Sedlčany