Cyklista utrpěl při srážce s motocyklem na silnici u Štětkovic lehké zranění

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 1 měsíce a 11 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Lehkým zraněním dvaašedesátiletého cyklistky skončila nehoda, která se odehrála u obce Štětkovice na Velikonoční pondělí. “Zatím nezjištěný řidič crossové motorky bez registrační značky při odbočování vlevo na místo ležící mimo komunikaci ohrozil tři cyklisty, kteří jeli v protisměru,” informovala policejní mluvčí Monika Schindlová. A zároveň uvedla, že během posledních pěti řešili dopravní policisté na Příbramsku celkem čtrnáct nehod kvůli srnčí zvěři.

“Vzniklá škoda přesáhla půl milionu korun. Nejhůře dopadla třiadvacetiletá motoristka, která se v pátek snažila srně vyhnout a strhla řízení. Poté vjela na pravý okraj vozovky, kde čelně narazila do stromu, a vůz se následně převrátil na střechu. Zranění ale naštěstí žena neutrpěla. K nehodě došlo mezi obcemi Skoupý a Bratřejov,” dodala policejní mluvčí.