Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Prvních šest pohárů má už své majitele

SEDLČANY – Celkově sedmnáct pohárů bude na zimním stadionu v Sedlčanech předáno účastníkům letošního 9. ročníku sedlčanského Hobby turnaje. Z tohoto počtu už prvních šest zná své majitele, kterými se staly vítězné týmy v jednotlivých ligách ze základní části turnaje. Jsou jimi v 1. lize HC River Boys Zvírotice, v 2. lize SK Votice, v 3. lize Čerti Křepenice a konečně v 4. lize Béčko Staré gardy Štětkovice. Hokejisté Křepenic se mohou pochlubit i ziskem poháru fair play, tedy nejmenším počtem obdržených trestných minut. Kanonýrem v základní části turnaje se stal Daniel Svoboda z mužstva Genemusic, kterému tak patří pohár pro vítěze kanadského bodování.

Dalších jedenáct pohárů bude týmům předáno až po skončení vyřazovacích a finálových zápasů. Osm pohárů převezmou vždy oba finalisté 1., 2., 3. a 4. ligy, poslední tři poháry jsou putovní a na všech bude umístěn štítek vítězného mužstva. Hrát se tak bude o putovní pohár určený vítězi 3. ligy, dále o putovní pohár věnovaný zimním stadionem a určený vítězi 2. ligy a konečně o putovní pohár starosty města Sedlčan. Ten převezme z rukou starosty města Jiřího Buriana v sobotu 5. dubna vítěz 1. ligy a tím i celkový vítěz 9. ročníku turnaje.