Prvních šest pohárů má už své majitele

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 roků, 2 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Celkově sedmnáct pohárů bude na zimním stadionu v Sedlčanech předáno účastníkům letošního 9. ročníku sedlčanského Hobby turnaje. Z tohoto počtu už prvních šest zná své majitele, kterými se staly vítězné týmy v jednotlivých ligách ze základní části turnaje. Jsou jimi v 1. lize HC River Boys Zvírotice, v 2. lize SK Votice, v 3. lize Čerti Křepenice a konečně v 4. lize Béčko Staré gardy Štětkovice. Hokejisté Křepenic se mohou pochlubit i ziskem poháru fair play, tedy nejmenším počtem obdržených trestných minut. Kanonýrem v základní části turnaje se stal Daniel Svoboda z mužstva Genemusic, kterému tak patří pohár pro vítěze kanadského bodování.

Dalších jedenáct pohárů bude týmům předáno až po skončení vyřazovacích a finálových zápasů. Osm pohárů převezmou vždy oba finalisté 1., 2., 3. a 4. ligy, poslední tři poháry jsou putovní a na všech bude umístěn štítek vítězného mužstva. Hrát se tak bude o putovní pohár určený vítězi 3. ligy, dále o putovní pohár věnovaný zimním stadionem a určený vítězi 2. ligy a konečně o putovní pohár starosty města Sedlčan. Ten převezme z rukou starosty města Jiřího Buriana v sobotu 5. dubna vítěz 1. ligy a tím i celkový vítěz 9. ročníku turnaje.