Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!

Benešovský tým Gememusic obhájil v poháru své loňské prvenství

SEDLČANY – Velké finále udělalo v sobotu 7. dubna definitivní tečku za třináctým ročníkem hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města. V podvečerním finále 1. ligy se utkala mužstva Stará garda Štětkovice a Genemusic. Hokejisté z Benešovska potvrdili roli favorita a doposud nejúspěšnější tým poháru, Starou gardu Štětkovice, porazili 4:2 (2:0, 1:1, 1:1). Na rozdíl dvou branek utekl Genemusic mužstvu Štětkovic už v prvním poločase. Další dvě třetiny byly vyrovnané, v posledních dvou minutách utkání Stará garda odvolala brankáře a hrála přesilovku, ale bez gólového efektu.

Tým Genemusic si vítězství pohlídal a stal se tak potřetí držitelem putovního poháru starosty města. Mužstvo Genemusic vstoupilo do sedlčanského hobby turnaje v sezoně 2013/2014 a hned při svém prvním startu se probojovalo do finále, ve kterém dvakrát porazilo Starou gardu Štětkovice 9:5 a 7:2 (finále se tehdy hrálo na dva zápasy) a prvně si odvezlo na Benešovsko putovní pohár. Podobně tomu bylo také v minulém dvanáctém ročníku 2016/2017, kdy Genemusic porazil ve finále mužstvo River Boys Zvírotice 4:1.