Béčko HC pražské Kobry zdolala hokejisty Tatranu až gólem po samostatném nájezdu

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Hned druhý den po utkání s Hořovicemi nastoupili hokejisté Tatranu v sobotu 5. listopadu k dalšímu. V devátém kole Krajské hokejové soutěže hostili na domácím ledě mužstvo HC Kobra Praha B. Tentokrát utkání bylo mnohem dramatičtější oproti zápasu s Hořovicemi. O jeho vítězi rozhodly až samostatné nájezdy.

Skóre zápasu otevřel v polovině první hrací minuty hostující Jakub Mužík. Domácí v čase 04:26 vyrovnali Lukášem Petržílkou. Kobra si v čase 11:44 vzala vedení zpět, autorem branky byl David Šálek. Na to domácí odpověděli v čase 15:04 vyrovnávací brankou Martina Pospíšila. Do kabin po první třetina šla mužstva za nerozhodného stavu 2:2.

Do druhé třetiny vstoupili opět hosté, když v čase 24:23 ujel sedlčanské obraně David Sovík a strhl vedení na stranu Kobry. Na to odpověděli domácí třemi góly. Nejprve v čase 34:25 se trefil za záda pražského brankáře Ondřej Pohan, pak v čase 37:13 v přesilovce skóroval Martin Vild a Libor Bém v čase 38:50 poslal Tatran do dvoubrankového vedení.

Ve třetí třetině ale už stříleli góly už jen hosté. V čase 41:42 snižoval vedení domácích v oslabení pražský Ondřej Zmeškal. Stejný hráč pak v čase 55:05 vyrovnal na 5.5. Do konce utkání další branka nepadla a tak přišlo prodloužení a vítězný gól, když v čase 65:00 ze samostatného nájezdu dal rozhodující branku pražský David Šálek.

Tatran Sedlčany – HC Kobra Praha B 5:6 (2:2, 3:1, 0:2) (P,SN)

Ilustrační foto: pixabay.com