Autobusová linka ze Sedlčan do Prahy bude o prázdninách jezdit přes Dobříš

REGION – Řidiči využívající frekventovanou silnici druhé třídy číslo 102 mezi Prahou a Štěchovicemi se musejí znovu připravit na období dopravních omezení. Mezi ně patří i prázdninové uzavření této silnice v úseku mezi Štěchovicemi a Slapy. Uzavírka začne platit 26. června a potrvá do 31. srpna.

“„Během celých letních prázdnin (konkrétně od 26. června 2020) bude zcela uzavřena silnice II/102 mezi Štěchovicemi a Slapy. Pro cesty autobusovými linkami 360, 361 a 390 dál za Štěchovice je nutné počítat s výraznými změnami tras těchto linek a s prodloužením cestovní doby,” informuje ROPID.

Konkrétně linka 360 ve směru ze Sedlčan na Prahu, Smíchovské nádraží pojede až do obce Korkyně po své pravidelné trase. Odtud po silnici II/114 přes Nový Knín do Dobříše (žel.st.) a dále po dálnici D4 až do Strakonické ulice a dál po své pravidelné trase. V opačném směru pak autobusy ve směru z Prahy na Sedlčany budou jezdit shodně po dálnici D4 do Dobříše a přes Nový Knín do Korkyně, kde naváží na svou pravidelnou trasu.

Výlukový jízdní řád 360 ČSAD