Areál Monínec na Silvestra spouští lanovku, lyžovat se ale bude nadále jen v horní části

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 měsíců a 4 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLEC-PRČICE – Ski areál Monínec v úterý 31. prosince zahájí provoz čtyřsedačkové lanové dráhy.  V provozu počínaje Silvestrem bude  každý den od devíti do šestnácti hodin a dále při večerním lyžování od osmnácti do jednadvaceti hodin. Nadále se ale bude lyžovat jen na horní části sjezdovky.

“Pro sjezd až k nástupu na lanovku bude zasněžen pruh široký přibližně 10 – 12 metrů. Restaurace M2 je v provozu již od 30. prosince. A stále jezdíme za ceny vedlejší sezóny,” uvádějí na svých stránkách provozovatelé areálu. Termín otevření provozu celé délky červené sjezdovky zatím není znám.

Ve středních Čechách se zatím denně lyžuje jen ve dvou areálech, a to na Monínci a v Chotouni u Prahy. Ve Ski areálu Kvasejovice počítají s otevřením části dlouhé sjezdovky 1. ledna 2020 od 10 hodin. Na Šibeničním vrchu v Mnichovicích začali provozovatelé areálu v neděli 29. prosince zasněžovat.