Áčko Tatranu na domácím trávníku konečně našlo střeleckou mušku a vyhrálo

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale pokračoval o středečním státním svátku odloženým prvním kolem. Tři utkání tohoto kola se hrála dopoledne, zbývající pět se pak hrálo odpoledne. Jedním z nich bylo utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem Mnichovohradišťský SK. Šlo tedy o utkání dvou sousedů v průběžné tabulce, přičemž Tatran měl o jeden bod méně a v případě vítězství by se před svého soupeře posunul.

Fotbalisté Tatranu ve čtvrtém domácím utkání konečně zvítězili, když se jím především v prvním poločase dařilo i střelecky. Tatran podobně jako před týdnem se pár minut po zahájení utkání dostal do vedení. To potvrdil do poločasu dalšími třemi gól, když krátce před odchodem do kabin hosté nejprve snížili a poté domácí přidali čtvrtý gól. Mužstvo z Mnichova Hradiště se střelecky hlavně spoléhalo na Radačovského, kterému se v utkání povedl hattrick. Stínem utkání byl vážný úraz domácího hráče.

Tatran Sedlčany – Mnichovohradišťský SK
5:3 (4:1)
Góly: 3. Haas, 17. Habart, 20. Habart, 45. Haas, 48. Hanuš – 42., 50., 88. Radačovský
Žluté karty:
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Kouklík (61. Repetný), Kdolský (29. Matoušek), Sosnovec, Hanuš, Habart (29. Sochůrek), Haas (71. Plesl), Krůta M., Brotánek, Sirotek (61. Hofman), Novotný
Rozhodčí: Garaja Mrázek, Hlavnička
Diváků: 125

Ilustrační foto: pixabay.com