Na náměstí TGM proběhne ve čtvrtek Den zdraví se sedlčanskou nemocnicí

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 15 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Podobně jako v předchozích létech, tak také letos nemocnice Mediterra Sedlčany připravila pro širokou veřejnost akci s názvem Den zdraví. Zdravotnická akce proběhne ve čtvrtek 4. října v době od 9 do 17 hodin na náměstí T.G. Masaryka. Podle pořadatele akce je pro návštěvníky připravena řada bezplatných poradenských služeb interního, chirurgického, plicního a nutričního charakteru. V rámci programu návštěvníci zhlédnou ukázky funkčního vyšetření plic, techniky resuscitace, včetně ukázky fungování automatického externího defibrilátoru.

Součástí akce jsou ukázky správného mytí rukou, měření krevního tlaku, cholesterolu, měření hladiny cukru v krvi, ukázky masérských a tejpovacích technik. Stejně tak při Dni zdraví se bude možné obrátit na pracovníky VZP, prohlédnout si sanitní vůz, ochutnat luxusní kávu, okusit cukrářské výrobky SOU Sedlčany, prohlédnout si prezentaci výrobků poskytovatele sociálních služeb MELA. Pro děti bude na náměstí připraven skákací hrad, odpoledne se na náměstí představí kapela Poprask z centra sociálních služeb Odlochovice.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!