Divizní fotbal: Tatran hraje s Březovou už v pátek. Přijede Pavel Horváth?

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Fotbalová Divize má na svém programu poslední kolo. Fotbalisté Tatranu Sedlčany hostí v tomto 30. kole na domácím stadionu mužstvo FK Olympia Březová. Původně se tento zápas měl hrát v sobotu 16. června, po vzájemné dohodě však byl přeložen už na pátek 15. června s výkopem od 18 hodin. Tatran po neúspěších v předchozích kolech klesl na deváté místo, mužstvo z Karlovarska je v tabulce na pátém místě.

V kádru Březové by se v Sedlčanech měl podle posledních informací objevit také někdejší kapitán a lídr plzeňské Viktorie Pavel Horváth. Úspěšnou kariéru, během které získal šest mistrovských titulů a odehrál dva ročníky Ligy mistrů, ukončil Horváth v Plzni v květnu 2015. Na soupisce týmu FK Olympia Březová se poprvé objevil 30. března v domácím utkání proti plzeňské Doubravce. Od té doby za divizní mužstvo z městečka u Sokolova dle možností nastupuje.