Zavítat můžeme o víkendu také na velké finále Brdské ligy v požárním útoku

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Sedlčanská pouť nejsou jen pouťové atrakce, chovatelská výstava, fotbalové utkání a Mariánská mše v kostele na Církvičce, ale také soutěže v požárním sportu. V sobotu 17. srpna se ve víceúčelovém areálu v Luční ulici závodí o Pohár SDH Sedlčany a v neděli je na programu velké finále Brdské ligy. Na oba soutěžní dny je přihlášena téměř čtyřicítka družstev mužů a žen z jihozápadní části Středočeského kraje včetně družstva z Prahy.

Jak v sobotu od 12 hodin, tak i v neděli od 10 hod. se bude soutěžit v požárním útoku s vodou. V sobotu se soutěže budou odehrávat v rámci Mejdanu pro faunu, který se koná na stejném místě. V celkovém pořadí Brdské ligy je v mužích na prvním místě SDH Sedlčany, druhé a třetí místo zatím patří sborům z Vranovic a Nalžovic. V ženách se o první místo dělí Hlubyně a Vranovice, Líchovy jsou třetí. V kategorii veteránů vede Svaté Pole před Vranovicemi a Zálužany.

Zdroj: firesport.eu