Zametací stroje technických služeb vyrazily do ulic města. Sledujte přenosné značky!

SEDLČANY – Počínaje třináctým kalendářním týdnem začaly Sedlčanské technické služby (STS) s velkým jarním úklidem spojeným s blokovým čištěním ulic. Vlastní úklid potrvá až do konce dubna, zaměstnanci STS budou zametacími stroji uklízet ulice, chodníky, parkovací plochy, veřejná prostranství v době od 6 do 15 hodin. Během prvním třech dnů tohoto týdne zvládnou technické služby uklidit ulice v lokalitě Lhotka, včetně autobusového dopravního terminálu a přilehlých ulic.

Hned v prvních pracovních dnech po Velikonocích se vrhnou STS na okolí Novoměstského náměstí a přilehlé ulice. V pondělí 6. dubna přijdou na řadu ulice v okolí sedlčanského kulturního domu. Úklid centrálního náměstí T.G. Masaryka je naplánován na středu 7. dubna. 8. dubna přijde na řadu Severní sídliště, o čtyři dny později sídliště Jižní. Uklízet se budou 15. dubna i parkoviště pod Vyšehradem, v ulicích Na potůčku, na Komenského náměstí, v Luční ulici a také za objektem gymnázia.

Nejdéle si na úklid místních komunikací počkají obyvatelé ulic K. H. Máchy, K Cihelně, Sadová a Podsadová. Následně dojde i na úklid parkovišť u paneláků, před kinem, v ulici 28. října a u stadionu Taverny včetně komunikace k loděnici. Na posledních pět dubnových dnů mají STS naplánovány úklidy komunikací na Červeného Hrádku a v ostatních osadách připadajících pod Sedlčany. Tady se čistící stroje technických služeb mají objevit v době od 26. do 30. dubna.

Na blokové čištění budou všichni občané upozorněni v daných lokalitách dopravním značením, proto žádáme řidiče, aby si pozorně všímali přenosných dopravních značek. V daných částech města se objeví v předstihu několika dnů předem, opatřeny budou tabulkou s vyznačeným datem i časem, kdy bude v ulici platit dočasný zákaz parkování. Prosíme, věnujte pozornost tomu, kdy se bude zametat Vaše ulice a včas přeparkujte Váš vůz. Vyhnete se zbytečným komplikacím spojeným s případným odtahem,” informuje sedlčanská radnice.

Zdroj: Město Sedlčany
Ilustrační foto:
pixabay.com