Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Turnaj se přehoupne do své druhé fáze

SEDLČANY – Jedenáctý ročník sportovně-rekreačního hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města brzy vstoupí do druhé části. Ve skupině B zbývá sehrát už jen několik zápasů, základní skupina A má po uplynulém víkendu už dohráno. Horní tři místa ve skupině A obsadily tradiční vítězové posledních ročníků turnaje v pořadí Stará garda Štětkovice, River Boys Zvírotice a Genemusic. Prvních šest mužstev skupiny A bude v další fázi turnaje hrát zápasy 1. ligy, dalších sedm se pak utká mezi sebou v 2. lize.

Méně přehledná je zatím situace v základní skupině B. Zatímco mužstva Žabáci Solopysky, Novit Neveklov, Olbramovice a Tučňáci Kosova Hora mají účast ve 3. lize už jasnou, ostatní týmy si musí počkat na výsledky posledního kola. Teoretickou šanci hrát v třetí lize má nadále šest týmů. Nedělní zápas Stará garda Štětkovice – Rožmitál pod Třemšínem odstartuje souboje v jednotlivých ligách, vzájemná utkání ze základních skupin se započítávají. Podle konečného umístění v ligových skupinách pak bude následovat nasazení týmů do závěrečné, vyřazovací části turnaje.